LIPSI NISANTASI.

Geçmişin unutulmaz mekanı Niş€™in yerine açılan Lipsi, adını Kalymnos bölgesindeki minik bir Yunan adasından alıyor. Yunan meze ve müzikleri ile farklı bir tarza sahip olan Lipsi, eğlencesi bol bir lokanta olmanın yansıra, bar ve gece kulübü olarak da hizmet veriyor.

Page Mimarlık & Tasarım tarafından gerçekleştirilen Lipsi€™nin dekorasyonu da, en az menüsü, müziği ve eğlencesi kadar ilgi çekiyor. Lokanta katında hasırlı iskemleler, fistolu örtüler, grek tarzı çiniler, beyaz tuğla üstü motifler dikkat çekerken, bar & kulüp katında ise aynalarla kaplı tavanlar görenleri oldukça şaşırtıyor. Saks mavi ve beyazın hakimiyetinde lokanta katı buram buram Yunanistan€™ı yaşatırken, üst kattaki fuşya ve saks mavinin hakimiyeti ise dekorasyonda doğu Akdeniz ezgileri ile yeni bir trend yaratıyor.

Lipsi, geçmişte Niş ve G By Karaf gibi başarılı projelere imza atan, günümüzde ise popüler mekanlar Topaz ve bu yaz Reina€™ da hizmet veren Michelin yıldızlı Yunan restaurantı Varoulko€™nun da içinde yer aldığı Desert Turizm bünyesinde hizmet veriyor.

Lipsi, lokanta, bar ve kulüp olarak yemek ve eğlence severleri tek bir mekanda buluşturuyor. Sürprizli, eğlenceli, bol müzikli ve lezzetli bir mekan olarak kapılarını açan Lipsi, İstanbul eğlence hayatına yeni bir boyut katıyor.

İç Mimari Projelendirme ve Dekorasyon İmalatları haricinde , Lipsi’nin tüm kurumsal kimlik çalışmaları da Page Mimarlık & Tasarım’a ait…….

www.lipsiistanbul.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.